تا کنون مطالبی در مورد شارژ کردن حساب وان ایکس بت را در دسترس قرار داده بودیم، اما برداشت پول از وان ایکس بت هم می تواند اهمیت داشته باشد. کاربران بعد از این که فعالیت های خود را در این سایت انجام دادند، شاید بخواهند از حساب خود برداشت کنند و از مبالغ به دست آمده توسط پیش بینی ها یا بازی های کازینویی استفاده داشته باشند. خوشبختانه سایت وان ایکس بت درست مانند واریز حساب، روش های گوناگونی را برای برداشت در دسترس قرار داده است که انتخاب آن ها به سلیقه و نیازتان بستگی دارد. در این مقاله مروری بر شیوه های برداشت از وان ایکس بت داریم و در آخر به این نتیجه می رسید که چگونه از وان ایکس بت برداشت کنیم.

شیوه های برداشت از وان ایکس بت

برای برداشت از وان ایکس بت، باید عکس عملیات واریز را انجام دهید. توصیه می کنیم مروری بر مقاله مربوط به آن هم در سایتمان داشته باشید تا خیالتان از هر بابت، راحت باشد. برای طی کردن مراحل اولیه برداشت، این کارها را انجام دهید: 1- ابتدا وارد بخش حساب کاربری شوید. روی حساب کاربری من کلیک کنید تا وارد حساب کاریتان شوید 2- گزینه ای با نام برداشت از حساب را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. روی گزینه برداشت از حساب کلیک کنید 3- گزینه های مختلفی برای برداشت از وان ایکس بت دیده می شود که باید به دلخواه یکی را انتخاب کنید. پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال و پی اس ووچر از مهم ترین این روش ها هستند. روش های برداشت از حساب وان ایکس بت

برداشت از حساب وان ایکس بت به وسیله پرفکت مانی

یکی از شیوه های برداشت از وان ایکس بت که شباهت زیادی هم به پی اس ووچر دارد، پرفکت مانی (Perfect Money) است. البته از قبل باید حساب پرفکت مانی برای خود بسازید که به سرعت هم انجام می شود. برای یادگیری طریقه برداشت پول از وان ایکس بت به این صورت باید به سایت رسمی پرفکت مانی مراجعه کنید و این مراحل را از یاد نبرید: 1- در قدم اول به حساب کاربری بروید و روی برداشت وجه بزنید. 2- از میان گزینه های پیشنهاد شده روی پرفکت مانی کلیک کنید. 3- اکنون کادری برایتان نشان داده می شود و مبلغ دلخواه برای برداشت را در آن بزنید. 4- در آخر هم پول مورد نظر به سرعت به حساب پرفکت مانی خواهد نشست.

برداشت از وان ایکس بت از طریق ارزهای دیجیتال

درست مانند شارژ حساب با ارزهای دیجیتال، برداشت از وان ایکس بت با آن نیز کارآمد و با سرعت بالایی انجام می شود. این راه  امنیت بالایی را برایتان تضمین می کند، اما باید آدرس کیف پول خود را صحیح وارد کنید. کافی است مراحل بالا را طی کنید تا به برداشت وجه برسید و گزینه ها را ببینید. لیستی از ارزها برایتان مشخص می شود که با توجه به نیازتان، مثلا می توانید روی بیت کوین کلیک کنید. مبلغ مد نظر و همچنین آدرس کیف خود را وارد کنید تا به سرعت به کیف پولتان واریز شود. این خلاصه ای از نحوه برداشت از وان ایکس بت به این شیوه بود.

برداشت از وان ایکس بت با استفاده از پی اس ووچر (PS Voucher)

با وجود تمام گزینه های فوق، پی اس ووچر ساده ترین راه در خصوص نحوه برداشت پول از وان ایکس بت است. شیوه برداشت از آن هم دقیقا برعکس عملیات واریز است. مراحل پیش رو را به دقت تمام کنید تا به وجه خود برسید. 1- وارد حساب کاربری در سایت وان ایکس بت شده و گزینه برداشت را فشار دهید. 2- از میان روش ها، پی اس ووچر را کلیک کنید تا صفحه ای تازه برایتان باز شود. 3- در کادر نخست ایمیلتان را وارد کنید و تایید را بزنید. 4- در ادامه یادگیری نحوه برداشت پول از سایت وان ایکس بت، صبر کنید تا کدی برایتان ارسال شود. سپس به یک صرافی آنلاین ایرانی بروید که نمونه های آن در گوگل موجود است. بخشی به نام فروش ووچر در این سایت ها هست که باید به دنبال آن باشید. با وارد کردن کدی که به ایمیل آمده است و نیز اطلاعات بانکی خود، مبلغ برای شما واریز می شود که شاید این فرایند چند ساعتی طول بکشد.

حداقل و حداکثر برداشت از وان ایکس بت چه قدر است؟

این طور که توسعه دهندگان عنوان کرده اند، حداقل وجه لازم برای برداشت 50 هزار تومان و حداکثر برداشت از وان ایکس بت هم 10 میلیون تومان است. این سقفی است که توسط سازندگان تعیین شده است و اگر مبلغی بیش از این دارید، باید مدتی را برای برداشت های بعدی صبور باشید.

برای برداشت از وان ایکس بت از کدام روش استفاده کنیم؟

این مقاله در مورد برداشت از وان ایکس بت نوشته شده است و امیدواریم برداشت های بدون مشکلی را در این سایت تجربه کنید. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد و تیم سازنده، دست کاربران را حسابی باز گذاشته است. جدا از موارد گفته شده، گزینه های دیگری هم هستند که انجام آن ها به خصوص برای کاربران ایرانی به دلیل چالش هایی که دارد، پیشنهاد نمی شود. با امکاناتی که دارید، می توانید این برداشت را انجام دهید. برای برداشت از حساب به اطلاعات بانکی شما هم نیاز است و دقت کنید که باید با اطلاعات زمان ثبت نام مطابق باشد. این از مهم ترین قوانین برداشت از وان ایکس بت است که نباید فراموش شود.

دیدگاهتان را بنویسید