با وجود این که وان ایکس بت امنیت شما را در هنگام استفاده از این سایت فراهم می کند، اما کارهای دیگری هم هستند که با انجام آن ها، حساب کاربری ایمن تری دارید. چنین حسابی است که افراد سودجو استفاده ای از آن ندارند و به اطلاعات شخصی یا دارایی های شما نمی رسند. یکی از این امور، تایید دو مرحله ای است که باید در ابتدای ثبت نام آن را فعال کنید. اگر اکنون این گزینه برایتان فعال نیست، اصلا نگران نباشید. در این مقاله قصد آموزش تایید 2 مرحله ای اکانت وان ایکس بت را داریم و آن را مرحله به مرحله با هم پیش می بریم.

تایید دو مرحله ای چیست؟

در خصوص آموزش فعالسازی دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت، اول باید ببینیم چیست و برای چه ساخته شده است. در صورتی که این گزینه در وان ایکس بت برایتان فعال باشد، در هنگام ورود به حساب کاربری‌تان یک کد برایتان ارسال می شود که موقت است. این یعنی این کد بعد از مدتی مشخص دیگر اعتبار ندارد و زمان نسبتا کمی برای وارد کردن آن در کادر خواسته شده دارید. این کد معمولا به گونه ای تنظیم می شود که به تلفن همراهتان فرستاده می شود به همین خاطر است که دیگر افرادی که قصد ورود به حسابتان را دارند، از این کد بی خبر هستند و توانایی وارد کردن آن را نخواهند داشت. از کد تایید دو مرحله ای برای افزایش امنیت و گاهی اوقات تسویه حساب در وان ایکس بت استفاده می شود و پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از بروز برخی مشکلات، آن را فعال کنید.

مراحل فعالسازی تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت

برای این که بتوانید گزینه تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت را فعال کنید، مراحل پیش رو را از دست ندهید: 1- بعد از ثبت نام در وان ایکس بت، باید وارد حساب کاربری و اطلاعات شخصی خود شوید. حال چند گزینه را در بالای صفحه مشاهده می کنید که باید روی احراز هویت کلیک کرده و آن را فعال نمایید. 2- از قبل باید برنامه Google Authenticator را برای دریافت کدها و فعالسازی تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت در اختیار داشته باشید. اگر این طور نیست، این برنامه کم حجم را همین حالا نصب کنید. برنامه Google Authenticator برای دریافت کدها و فعالسازی تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت 3- اکنون کدی به صورت QR در سایت وان ایکس بت به شما نشان داده می شود که باید آن را اسکن کنید. بعد از آن، به برنامه Google Authenticator برده می شوید و در صورت صحت داشتن QR، کدی شش رقمی در این برنامه قرار داده می شود. از این کد در کادر موجود در سایت وان ایکس بت استفاده کنید تا تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت برایتان فعال شود. دو نکته را نباید فراموش کنید. اولین مورد این است از این به بعد در زمان ورود به حسابتان در وان ایکس بت باید کد تاییدی که در Google Authenticator به صورت موقت نمایان می شود را هم وارد کنید تا بتوانید از امکانات سایت استفاده نمایید. نکته دوم این است که هیچ گاه برنامه Google Authenticator را از گوشی خود حذف نکنید تا همیشه بتوانید از آن برای ورود به حسابتان بهره ببرید.

امنیت سایت 1XBET

این مقاله در مورد تایید دو مرحله ای اکانت وان ایکس بت و راهنمای فعالسازی آن بود که امیدواریم استفاده لازم را داشته باشید. وان ایکس بت مجوزهای لازم به صورت بین المللی را در کار خود دارد و این یعنی اوج امنیت برای یک سایت پیش بینی. در گذشته در مقالاتی در مورد امنیت بالای وان ایکس بت صحبت داشتیم و گفتیم بهترین سایت شرط بندی از این نظر به است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، مقالات ما در سایت رسمی 1xbet را از دست ندهید. با این حال، بهترین کار این است که گزینه تایید دو مرحله ای را برای خود فعال کنید تا هیچ خطری تهدیدتان نکند.  

2 دیدگاه

  1. سلام من قبلا تاییدیه دو مرحله‌ای 1xرو فعال کردم و متاسفانه برنامه google authenticatorرو حذف کردم و الان برای ورود به برنامه 1x کد تاییدیه از من میخواد و من نمیتونم حساب 1xرو تو google authenticatorتایید کنم لطفا برای بازیابی حسابم و دسترسی به سایت راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید