برای اینکه ثبت نام کاربران در سایت وان ایکس بت کامل شود و از طریق آن بتوان مبالغ را به حساب کاربر واریز کرد، باید در زمان ثبت نام در وان ایکس بت نوع ارز حساب خود را تعیین کنند. در ادامه با نکات مربوط به تغییر ارز وان ایکس بت همراه ما باشید. 

انتخاب ارز حساب وان ایکس بت

وان ایکس بت یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌هایی است که با ایجاد سایت شرط بندی معتبر توانسته است کاربران زیادی را از نقاط مختلف جهان به خود جذب کند. یکی از ویژگی‌های مثبت این سایت، ارائه بیش از 50 نوع ارز برای انتخاب کاربران است که در زمان ثبت نام تعیین آن ضروری است. از هر روشی که برای ثبت نام در سایت انتخاب کنید، باید نوع ارز خود را وارد کرده باشید تا ثبت نام شما تکمیل شود. پس از تعیین نوع ارز حساب، هیچ گزینه‌ای در حساب کاربری شما برای تغییر آن نمایش داده نخواهد شد. حال سوال اینجاست که چگونه ارز خود را تغییر دهیم؟

نحوه تغییر واحد پول در وان ایکس بت

با اینکه بیشتر کاربران با همان ارزی که در زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اند در سایت فعالیت می‌کنند، گاهی برخی از آن‌ها نیاز به تغییر ارز در حساب کاربری دارند. 

برای این که بتوانید ارز خود را تغییر دهید، باید با تیم پشتیبانی سایت در تماس باشید. این کار می‌توانید از طریق ایمیل و یا چت سایت انجام دهید. در بیشتر مواقع تیم پشتیبانی به مدارک هویتی شما نیاز خواهند داشت تا اطلاعات شمارا به طور کامل بررسی کنند. در صورت عدم وجود هیچ مشکلی اجازه تغییر ارز به شما داده خواهد شد اما ممکن است این امکان نیز وجود نداشته باشد. 

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شرکت وان ایکس بت برای تغییر ارز حساب کاربران هیچ کارمزدی دریافت نخواهد کرد، این یکی از قوانین جدید وان ایکس بت است.

دیدگاهتان را بنویسید